Wersja Polska German language

Dane handlowe

"TRANZYT" Jan Nowak Sp. j.

ul. Kępska 2

45-129 Opole

 

NIP: 7542838890

REGON: 160053268

KRS: 0000247737

 

Numery kont bankowych

ING BANK ŚLĄSKI:

PLN:

66 1050 1504 1000 0090 3056 5510

EUR:
PL65 1050 1504 1000 0090 3056 5528

SWIFT:
 INGBPLPW

 

Mapa dojazdu

Kontakt


"TRANZYT" Jan Nowak Spółka Jawna

ul. Kępska 2
45-129 Opole

tel. +48 77 453 80 69
tel2. +48 77 453 10 72
fax. +48 77 453 10 73


Oddział Krosno Odrzańskie:
ul. Gubińska 74
66-600 Krosno Odrzańskie

tel./fax. +48 68 383 55 60

Prezes Zarządu

Jan Nowak
gsm. +48 602 323 091
e-mail: jnowak@tranzyt.pl

Dział Transportu

Kierownik transportu oddział Opole:
Robert Nowak
gsm. +48 604 470 884
e-mail: r.nowak@tranzyt.pl

Dyspozytor Jakub Pfeifer
gsm. +48 606 246 831
e-mail: j.pfeifer@tranzyt.pl


Kierownik transportu oddział Krosno Odrz.

Katarzyna Warszawska
 gsm. +48 668 299 562
e-mail: k.warszawska@tranzyt.pl

Serwis

Kierownik Serwisu
Robert Nowak

gsm. +48 604 470 884
e-mail: serwis@tranzyt.pl

Dział Księgowo-administracyjny

Główny księgowy
Wanda Wagner-Morcinczyk

tel. +48 77 453 80 69
e-mail: wwagner@tranzyt.pl

Księgowa
Gabriela Jokiel

tel. +48 77 453 80 69
e-mail: g.jokiel@tranzyt.pl

Ewa Weres
tel. +48 77 453 80 69
e-mail: e.weres@tranzyt.pl