o firmie

poznaj nas.

Firma TRANZYT Jan Nowak Spółka Jawna

Zajmujemy się sprzedażą kruszyw drogowych i budowlanych, transportem oraz spedycja. 

Przedmiotem naszej działalności jest transport i sprzedaż kruszyw drogowych i budowlanych oraz rozładunki wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Do dyspozycji naszych klientów jest także zaplecze warsztatowe, które zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych oraz stacja kontroli pojazdów. 

Na rynku istniejemy od roku 1991. Z dniem 1 stycznia 2006 roku przekształciliśmy się w spółkę jawną. 

Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu, oprócz tego posiadamy oddział mieszczący się w Krośnie Odrzańskim. 

Zapewniamy transport zarówno na terenie całej Polski, jak i na pozostałym obszarze Europy. Wiele lat działalności Naszej firmy spowodowało, że staliśmy się firmą z dużym doświadczeniem, cieszącą się dobrą opinią wśród klientów. Pozyskaliśmy wiele zaufanych firm, które do dziś z nami współpracują. 

Zespół firmy tworzą ludzie rzetelni, którym warto powierzyć priorytetowe zadania. Za cel stawiamy sobie zaspokojenie potrzeb oraz zadowolenie klientów. By to osiągnąć szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo wykonywanych usług transportowych oraz  ich terminowość.

usługi

Obszar naszego działania

Kruszywa i materiały sypkie

Oferujemy kruszywa drogowe i budowlane. Dzięki szerokiej ofercie i wieloletniej obecności na rynku możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz kompleksową obsługę.

Transport i Spedycja

Oferujemy transport i spedycję na terenie całej Europy, a w szczególności na terenach Polski i Niemiec.

Serwis i diagnostyka

Oferujemy usługi serwisowe samochodów ciężarowych we własnym serwisie oraz przeglądy techniczne w naszej Stacji Kontroli Pojazdów

Przyjdź lub zadzwoń

Mamy zawsze najlepsze ceny